NENECHTE SE ZABÍT, NEBO HŮŘ, VYLOUČIT.

21. kapitola – Svatební noc

 

Harry jí znovu vzal do náruče a po cestičce z růží jí donesla ž k posteli. Položil jí na ní a s úsměvem se na ní podíval.

 

„Co se tak díváš?“zeptala se zvědavě Nymf.

 

„Jen si říkám, že jsi krásná a že je škoda, že jsem tě nepotkal dřív než jsem se dozvěděl o tom zasnoubení a celkově o všem okolo,“řekl jí.

 

Nymf se zvedla do sedu a rukama si ho přitáhla k sobě tak, že spadl s ní na postel.

 

„Minulost necháme spát,“řekla. „Teď je pro nás jen tenhle okamžik, vypni všechny myšlenky a poddej se pocitům,“šeptla mu potichu do ucha.

 

Harry se nepatrně zachvěl a  jak mu radila, přestal raději myslet a začal jednat. Přimáčkl Nymf do postele  a políbil jí. Nejdříve zdráhavě, ale pak zatlačil jazykem na její rty, aby ho vpustila dál. Nymf pootevřela rty a Harry toho hned využil a jazykem vnikl do jejích úst.

 

Nymf si to chvíli jen užívala, ale pak se i ona zapojila a rozpoutala s Harrym zuřivý tanec jazyků, které se navzájem proplétaly.

 

Jejich polibky se staly naléhavějšími. Nymf se po chvíli začala zaměřovat na Harryho oblečení. Nelíbilo se jí, že měl na sobě pořád ještě všechno oblečení. Chtěla se konečně dotknout jeho nahé hrudi.

 

Rozepla mu knoflíky u saka a hodila ho někam na zem za postel. Zklapala své boty na vysokém podpatku stejně jako Harry své a zaměřila se na Harryho košili.

 

 Harry se zatím snažil nějak jí rozvázat složitě zašněrovaný korzet a proklínal Jeremyho, že nevymyslel něco jednoduššího. Než stihl pořádně rozvázat korzet, Nymf už mu shodila sako a zápasila s jeho košilí.

 

Konečně prudce trhl rukou a odhodil zlatý korzet. Nymf ve stejnou chvíli rozepla jeho košili a on jí odhodil stejně jako korzet.

 

Nymf se odpoutala ústy na chvíli od Harryho, aby si mohla pořádně prohlédnout tu úžasnou hruď jejího manžela. Manžela. V duchu jí to znělo hrozně hezky.

Přestala ale přemýšlet jakmile se Harryho rty přesunuly k jejímu krku do kterého jí hned slabě kousl a pak začal to místo sát rty.

 

Nymf vzdychla a kousla se trochu do rtu.

 

Harry se usmál. „Nedělej to,“řekl jí, když viděl jak se kousla. „Zničíš si svoje krásný rty,“a znovu jí na ně políbil.

 

Poté se ale zaměřil na sukni od svatebních šatů, kterou měla stále na sobě a to hodlal rychle změnit. Se sukní to bylo jednodušší. Rychle jí rozepnul a strhl dolů. Nymf před ním byla momentálně jen ve spodním prádle a trochu se při jeho pohledu začervenala.

 

Poté ho ale převalila na záda a ten kdo byl nahoře byla ona. Rozepla mu pásek, který následně skončil na zemi a za chvíli ho následovaly kalhoty.

 

Harry jí pobaveně sledoval, takovou jí ještě neznal. Za chvíli už oba na sobě neměli ani to spodní prádlo a leželi vedle sebe nazí.

 

Harry se ale vrhl na Nymf a začal jí líbat od rtů a putoval dolu. Nenechal žádné místo bez polibku. Nymf sténala, když se dostal na její citlivá místa. Pečlivě líbal její prsa, jelikož zjistil, že je tam nejcitlivější. Poté líbal její ploché břicho až se dostal do těch nejintimnějších partií.

 

Nymf slastně zavírala oči a prohýbala se pod jeho doteky. Myslela si, že slastí vybuchne.

 

Jakmile k tomu ale dostala příležitost, přetočila Harryho na záda a začala ona zkoumat jeho tělo. Harry měl skvělé vypracované tělo.

 

Líbala ho na každém kousku jeho hrudi. Harry se držel, ale za chvíli to nevydržel a začal sténat stejně jako ona před chvílí. Nymf ho dráždila ústy po celém tělo včetně jeho intimních partií. Po chvíli si myslel, že už to víc nevydrží a tak zase převzal iniciativu a rozhodl se jejich těla spojit v jedno.

 

Lehl si na Nymf a mezitím co jí líbal do ni pomalu pronikal. Nymf mu zasténala do úst, když jí začal pomalými pohyby dohánět k šílenství. Přestala vnímat realitu a nechala se unášet těmi úžasnými pocity. Myslela si, že už větší slast ani neexistuje, když v ní právě Harry vyvrcholil, pomalu z ní vystoupil a lehl si vedle ní.

 

Nymf mu dala hlavu na hruď a přitiskla se k němu.

 

„Spi Nymf, musíš být unavená po tak náročném dni,“řekl Harry a políbil jí do vlasů.

 

Nymf tak doufala, že jí řekne ty dvě slova, ale nedočkala se. V duchu si nadávala. Co čekala? Že se do ní Harry po jejich první noci zamiluje? Tahle noc ale nebyla poslední a ona si přece slíbila, že udělá Harryho šťastným.

 

Měla k tomu přece celej jejich společný život jak si dnes slíbili. V dobrém i ve zlém, v bohatství i chudobě, dokud nás smrt nerozdělí.

Zavřela oči a užívala si tu blízkost svého manžela. Po chvíli usnula.

 

Harry měl podobné myšlenky. Věděl, že měl říct něco jako Miluju tě, ale ještě to nedokázal. Ještě pořád měl v hlavě Hermionu do které se zamiloval. Zároveň si ale uvědomoval, že k Nymf začíná něco cítit. Nevěděl jestli je to láska, ale rozhodně k ní nějaký cit choval.

 

Díval se na ní jak mu usnula v náručí a usmál se. Je tak nádherná a on se chová jako blbec. Dnešní noc pro něj byla neuvěřitelná. Cítil se jak v sedmém nebi, ale to ještě nic neznamená. Musí vědět stoprocentně jestli Nymf miluje, teprve pak jí to může říct. Ty dvě slova, která ještě před několika dny říkal někomu jinému.

 

Teď se ale bude chovat jako vzorný manžel a postará se o toho anděla ve svém náručí. Teď jak tu ležela mu připadala tak zranitelná a on si připadal jako někdo kdo jí musí chránit. Políbil jí ještě jednou do vlasů a usnul.

l.

30.04.2009 23:41:51
magie-v-obraze

Líbí se vám mé Twilight povídky?

Jasně, jsou skvělý. (4102 | 25%)
Moc ne (3992 | 25%)
Nečtu je (4037 | 25%)

Vaše nejoblíbenější povídka

HP a Láska je slepá (4588 | 6%)
HP a Nová naděje (5893 | 8%)
HP a Dětská Armáda (5328 | 7%)
HP a Změněný (5148 | 7%)
HP a Temnota se vrací (4504 | 6%)
HP a Bláznivá rodina (4557 | 6%)
HP a Boj za lásku (4513 | 6%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6227 | 36%)
Ne (5593 | 32%)
Všechny postavy jsou vlastnictvím J. K. Rowlingové. Nedělám si na ně žádná práva jen na ty, které jsem vymyslela.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one