NENECHTE SE ZABÍT, NEBO HŮŘ, VYLOUČIT.
Berninka
Čauky,
Píšu povídky pod přezdívkou Berninka. Jmenuji se Pavla, ale kamarádi mi říkají prostě Pavčo. K psaní mě dostal hlavně Harry Potter. Znám všechny díly nazpaměť. Když jsem je četla, tak jsem si představovala jak bych to napsala já, ale to mě tehdy ještě nenapadlo začít psát své vlastní povídky na téma Harry Potter. Ještě než jsem začala psát povídky, jsem psala knihu, nebo tedy ještě píši. Prostě jsem dostala nával fantazie a ta musela ven. Během pár měsíců jsem měla napsáno půlku knihy asi tak kolem 100 stran. Pak se však má fantazie zase téměř vytratila a já se vrátila k tomu co mě bavilo nejvíc. K Harrym Potterovi. Nejdřív jsem psala povídky na papíry o přestávkách a hodinách ve škole, poté jsem se domluvila s kamarádkou Blownou a společně jsem založili blog. Nevěděli jsme jestli se někomu budou naše povídky líbi, ale jakmile sem tam dala svou první povídku HP a Nová naděje, zjistila jsem, že se přece jen někdo koho mé povídky baví našel.

Jinak kromě psaní miluju historii. Nejvíce dobu vlády Přemyslovců a Lucemburků v Čechách. Zřejmě proto jsem v jedné ze svých povídek poslala Harryho právě tam. Mé nej autorky jsou samozřejmě Rowlingová, ale také Vaňková, která píše úžasné historické romány. Miluju knihy od Lewise, Tolkiena,  Paoliniho a Browna.  Čtení je má druhá nej zábava.  Další věc, kterou si krátím svůj čas je hraní na kytaru. Celá moje rodina( máma, strýc, babička, teta, děda) hráli, nebo hrají na kytaru a tak jsem se do ní pustila i já.

Tento rok jsem ukončila základní vzdělání a teď už se jen těším na nové prostředí na Gymnáziu. Mám sice vyznamenání, ale nebudu tvrdit, že jsem bůhví jak chytrá. Tenhle rok byla tak málo vycházejících studentů ze základek, že byly školy rády alespoň za něco.

Možná bych měla trochu popsat svůj vzhled, abyste alespoň měli přehled kdo za tím počítačem sedí a vymýšlí tyhle hovadiny..chachacha..

Mám delší tmavě hnědé vlasy, které chvílemi vypadají až černě. Dříve jsem mívala nádherné modré oči, ale ty mi časem ztmavly a nahradili je oči s přídechem zelené, modré a šedé. Nejsem nijak hubená ani tlustá, řekla bych, že jsem něco mezi. Výškou se mi málokdo vyrovná což mi neuvěřitelně vadí, jelikož s 175cm se špatně hledá kluk, který by vás převyšoval. No prostě hrůza. Na základce jsem byla za šprta, ale ujšťuji vás, že to nebyla pravda. Jakživ jsem se neučila. Prostě mám dobrou paměť, ale to se asi špatně vysvětluje těm co se doma učí jak zběsilý a dostanou za tři a já si to přečtu jednou před hodinou a mám za jedna. To už jim prostě z hlavy nevytluču.

To je tak všechno co bych o sobě mohla říct.
 
Tak zatím
                             Berninka
19.07.2008 22:47:41
magie-v-obraze

Líbí se vám mé Twilight povídky?

Jasně, jsou skvělý. (4102 | 25%)
Moc ne (3992 | 25%)
Nečtu je (4037 | 25%)

Vaše nejoblíbenější povídka

HP a Láska je slepá (4588 | 6%)
HP a Nová naděje (5893 | 8%)
HP a Dětská Armáda (5328 | 7%)
HP a Změněný (5148 | 7%)
HP a Temnota se vrací (4504 | 6%)
HP a Bláznivá rodina (4557 | 6%)
HP a Boj za lásku (4513 | 6%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6227 | 36%)
Ne (5593 | 32%)
Všechny postavy jsou vlastnictvím J. K. Rowlingové. Nedělám si na ně žádná práva jen na ty, které jsem vymyslela.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one